خیام ثبت

ثبت برند در اصفهان

ثبت برند در اصفهان را با اطمینان کامل به تیم تخصصی خیام بسپارید. برای ثبت علامت تجاری در اصفهان با بهره گیری از مشاوره وکلای متخصص خیام ثبت در حوزه مالکیت صنعتی و آگاهی از مسائل حُقوقی قبل و بعد از ثبت برند به طور قابل توجهی در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید. تنها با یک تماس با ما و یا از طریق پنل ارتباط آنلاین پایین صفحه شما عزیزان می توانید با تماس با کارشناسان این موسسه اطلاعات لازم در خصوص مراحل ثبت برند در اصفهان، هزینه ثبت برند در اصفهان، مدارک لازم ثبت برند در اصفهان را کسب نموده. و  به راحتی و با اطمینان خاطر ثبت برند خود را به ما بسپارید.

تجربه نشان داده است در بسیاری از مواقع که اقدامات حقوقی توسط خود شخص بدون مشاوره با متخصّصین صورت گرفته. به مراتب هزینه و زمان بیشتری از آنها تلف گردیده. و در مواقعی به دلیل طی مسیر اشتباه، دیگر اصلاح آن یا غیر ممکن می شود. و یا بسیار دشوار و زمان بر خواهد بود. دفتر ثبتی خیام با وکلای مجرب و متخصّص در زمینه ثبت علامت تجاری در اصفهان (ثبت برند، ثبت مارک، ثبت لوگو). به صورت ویژه خدمات ذیل را به مشتریان خود ارائه می دهد.

ثبت برند در اصفهان

چرا ثبت خیام

انعقاد قراداد ثبت برند با ثبت خیام شفاف بوده. و حق الوکاله پس از ثبت برند اخذ خواهد گردید.

قبل از اقدام برای ثبت برند در اصفهان، برند مورد نظر در طبقات درخواستی جستجو شده. و تمام ابعاد حقوقی آن بررسی خواهد شد . در صورت قابلیت ثبت نسبت به طی فرایند مراحل ثبت برند اصفهان اقدام خواهد شد.

در صورت اقدام برای ثبت علامت تجاری در اصفهان، چنانچه به هر دلیلی برند درخواستی منجر به صدور اخطار رد گردید. دفتر ثبت خیام متعهد به اقدام به ثبت برند جدید بدون اخذ هرگونه هزینه ای بنام موکل خواهد بود. این اقدام بدون محدودیت و تا ثبت برند بنام موکل ادامه خواهد یافت.

در صورتی که برند خود را از طریق این موسسه به ثبت خیام برسانید. از حمایت های حقوقی بعد از ثبت برند اصفهان نیز بهرمند خواهید شد.

مشاوره ثبت برند در اصفهان

جهت بهره مندی مشاوره ثبت برند در اصفهان (ثبت علامت تجاری در اصفهان) . و یا دریافت اطلاعات در خصوص مدارک لازم ثبت برند در اصفهان به راحتی از طرق ذیل اقدام نمایید.

ثبت علائم تجاری اصفهان

Click me!

استعلام برند در اصفهان

Click me!

ثبت بین المللی برند در اصفهان

Click me!

ثبت اضافه کالا در اصفهان

Click me!

وکیل ثبت برند در اصفهان

با اعطای امور ثبت علامت تجاری در اصفهان به وکیل پایه یک دادگستری ثبت برند در اصفهان. با آرامش خاطر و آسودگی خیال نسبت به ثبت برند خود اقدام نمایید. توصیه و تاکید ما این است مراقب دفاتر ثبتی (شرکتهای ثبت برند در اصفهان) غیر مجاز و اشخاص فاقد مجوز و تخصص باشید. ثبت خیام افتخار دارد با مدیریت وکیل پایه یک دادگستری. مدافع کلیه حقوق قانونی علامت تجاری شما باشد. و از بزرگترین سرمایه مادی و معنوی کسب و کار شما حداکثر حمایت را ایجاد نماید. مسائل حقوقی مربوط به علامت تجاری چه قبل از ثبت و چه بعد از آن. با توجه به قوانین و کنوانسیون های بین المللی ضرورت مراجعه به وکیل متخصص و با تجربه در این حوزه را دو چندان می نماید. مراحل ثبت برند اصفهان خود را با آسودگی خاطر به ما بسپارید.

ارسال پیام

مقالات