درباره خیام ثبت

در باره ما

موسسه حقوقی عدالت محور آفاق  با برند خیام ثبت شده بو متشکل ازگروه مجربی از وکلا ، حقوقدانان و کارشناسان خبره. همراه با دانش و تجربه کافی و وافی و تیم حقوقی توانمند و پای بند به اصول اخلاق حرفه ای ، با هدف دسترسی راحت صنعتگران و بازرگانان عزیز اصفهانی در استان پهناور اصفهان شکل گرفت که  منجر به کاهش مسئولیت های یک مدیر فعال در حوزه های مختلف و جلوگیری از اختلافات و اتلاف وقت و هزینه و همچنین داشتن فرصت بیشتر جهت حفظ منافع شرکت گردد. موسسه حقوقی خیام علاوه بر ثبت شرکت، در کلیه خدمات حقوقی و اداری مربوط به شرکتها. نظیر ثبت برند، طرح صنعتی، اخترع و اخذ انواع مجوز و کارت بازرگانی در کنار شما سروران گرامی خواهد بود.

مطالعه کامل
ramon

رضایت مشتری

در مسیر تکامل

موسسه حقوقی خیام ثبت به عنوان یک مشاور امین در حوزه راه اندازی کسب و کار و امور اداری و مالیاتی مربوط به آن، افتخار دارد که در حوزه تاسیس و راه اندازی شرکتها، پیگیری امور مالیاتی و سایر مشاوره های کسب و کار، ثبت برند شرکت و برندسازی، تمامی خدمات مورد نیاز کسب و کار شما را یکجا در اختیارتان قرار می دهد.

خدمات ثبتی ما عبارتند از ۱- ثبت شرکت ۲- ثبت برند ۳- ثبت تغییرات شرکتها

ما سعی می کنیم مجموعه ای باشیم که تمامی خدمات را آنلاین و در کمترین زمان بدون نیاز به حضور شما در اداره ثبت شرکتها یا سایر ادارات، با بهترین راه کارها به انجام برساند.

جهت دریافت مشاوره ثبت شرکت، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. همچنین اگر به دنبال استعلام آنی هزینه ثبت شرکت به طور دقیق و آنی هستید از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید.

۱۰

سال شروع به کار

۱۲۵۰۰

تعداد پرونده

۲۰۸۶۰

مشتریان

“موسسه حقوقی خیام ثبت”

~ khayyam sabt

خدمت از ماست….

ثبت شرکت در اصفهان را به ما بسپارید. تنها با یک تماس و یا از طریق پنل ارتباط آنلاین پایین صفحه. ضمن بهره مندی از مشاوره ثبت شرکت ها، اطلاعات لازم در خصوص مراحل ثبت شرکت در اصفهان. هزینه ثبت شرکت در اصفهان، مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اصفهان را کسب نموده. و به راحتی و با اطمینان خاطر ثبت شرکت خود را به ما بسپارید.